Chiny Makijaż Vanity Case producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Tan(Kinglion Case Factory)

Numer telefonu : 86-0757-85436365

Free call
Foshan City Kinglion Case Factory

Fabryka skrzynek Foshan City Kinglion

  • Foshan City Kinglion Case Factory
  • Foshan City Kinglion Case Factory
  • Foshan City Kinglion Case Factory
  • Foshan City Kinglion Case Factory
  • Foshan City Kinglion Case Factory
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: KRÓL LEW Ilość pracowników: >100
Coroczne wyprzedaże: Rok założenia: 2005
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
KINGLION założony w 2005 roku, położony w mieście Foshan, w prowincji Guangdong, w sercu Trójkątnego Obszaru Perły - największej bazy produkcyjnej w Chinach, która jest bardzo zamknięta dla Kantonu, Specjalnej Strefy Ekonomicznej Shenzhen i Hongkongu. Ma dogodny dostęp do transportu, dostępnych jest kilka lotnisk i portów morskich, takich jak międzynarodowe lotnisko Guangzhou Baiyun, port Guangzhou Huangpu, port Shenzhen Yantian i port Shekou.

Specjalizujemy się w produkcji wszelkiego rodzaju aluminiowych skrzynek i pudeł, w tym pudełek z biżuterią, pudełek do zegarków, pudełek kosmetycznych, pudełek z narzędziami, pudełek na prezenty, walizek na kółkach, pudełek na CD, walizek, pudełek na wino, pudełek pierwszej pomocy, pudełek na laptopa, pudełek na wióry, pudełek akrylowych , futerały na broń, futerały na aparaty fotograficzne, futerały na golfa, walizki lotnicze, walizki fryzjerskie, pudełka na cygara, schowki i futerały dla zwierząt domowych ... Możemy również dostosować aluminiowe pudełka i pudełka zgodnie z wymaganiami klientów, takimi jak próbki, rysunki, projekty i zdjęcia.

Historia
Kinglion Case Co., Ltd, została założona w 2005 roku.
Teraz nasza fabryka znajduje się w pobliżu portu Huangpu w prowincji Guangdong. Całkowita powierzchnia fabryki wynosi 10000 m2 z całkowitą liczbą doświadczonych pracowników 150.

Usługa
Nasza miesięczna pojemność na różne rodzaje skrzynek aluminiowych, skrzynek z PVC i skrzynek EVA 80000 sztuk, a ponad 95 procent jest eksportowana do Europy, Ameryki i Japonii. Nasze produkty zyskały wysoką reputację dzięki wysokiej jakości, dobrej trwałości i stylowi delegacji.

Robimy OEM dla popularnych marek na świecie w naszej dobrej jakości i konkurencyjnej cenie, takich jak Shany, Swarovski, NXY, Vivatar, APE i tak dalej.
Jednocześnie firma będzie nadal opracowywać nowe produkty, aby spełnić wymagania nowych i starych klientów.

Firma Cenni klienci

Nasz zespół


Koncepcja Kinglion: dobra jakość prowadzi do rozwoju, skuteczne zarządzanie przynosi wiele korzyści.
Kinglion People: Zdrowe przedsiębiorstwo będzie miało zdrową przyszłość.
Kinglion Busness: Wzajemny rozwój, wzajemne korzyści.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość